extra-foto.com.pl

Ubiór galowy dla strażaka ochotnika z OSP

Przedsiębiorstwo specjalistyczne SPRZĘT-POŻ zajmuje się zaopatrzeniem straży pożarnych w sprzęt gaśniczy, pożarniczy, ochrony osobistej, wyposażenia jednostek straży pożarnych w armaturę pożarniczą i ppoż. Kompleksowa oferta obejmuje ponad 3000 produktów, które nasi klienci mogą zamówić przez sklep internetowy.

Dzięki bogatej ofercie sprzętu przeciwpożarowego i wyposażenia możesz w jednym miejscu zamówić wszelkie rzeczy niezbędne do pracy strażaka. Swoją ofertę kierujemy do jednostek straży zawodowych oraz Ochotniczych straży pożarnych OSP.

Oferta umundurowania strażackiego:

Posiadamy szeroką ofertę odzieży strażackiej, dodatków, czapek, hełmów, ubrań specjalistycznych, koszul, podkoszulek, mundurów bojowych i wyjściowych, butów, rękawic, kurtek. Oferujemy także mundury strażackie na specjalne okazje, galowe mundury z gabardyny w różnych rozmiarach szyte na miarę. To elegancka tkanina, z której ubiory charakteryzują się ładnym wyglądem i trwałością. Posiadamy kompletne elementy ubioru strażaka: mundury, koszule rękawami krótkimi oraz długimi, czapki rogatywki, obuwie w kolorze czarnym, sznury galowe, krawaty, pasy, emblematy, naramienniki.

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć