extra-foto.com.pl

Umywalki na wymiar

Danolit produkuje umywalki na wymiar, których projekt jest ściśle dopasowany do wymagań klienta. Wybór odpowiedniej umywalki może niejednokrotnie przysporzyć wiele problemów. Na rynku dostępna jest szeroka gama umywalek. Jednak nie każdy model jest odpowiedni do niestandardowych wymiarów łazienki.

Niecodzienne rozwiązanie

Wielkość misy, kształt blatu – bardzo często są narzucone przez producenta. Klient niejednokrotnie musi zmienić aranżację całej łazienki, w celu dopasowania umywalki. Dlatego idealnym rozwiązaniem są umywalki na wymiar . Klient może zdecydować o następujących parametrach : kształt oraz grubość blatu, rodzaj misy, kolor a także obecność elementów dodatkowych. Do wyboru może być uchwyt na ręcznik lub dozownik na mydło. Umywalka klasyczna, a zarazem nowoczesna będzie idealnie komponowała się z całą łazienką.

Wyjątkowy charakter umywalki

Producent charakteryzuje się dużą elastycznością. Dla niego nie ma pomysłu, który nie mógłby być zrealizowany. Umywalki na wymiar wykonane są z konglomeratu lub tworzywa Solid Surface. Materiały te są sprawdzone, cechują się wysoką trwałością. Danolit produkuje umywalki wedle założeń oraz wymagań klienta. Priorytetem marki jest osiągnięcie całkowitej satysfakcji klienta. Elastyczność jaką posiada Danolit jest jego czynnikiem wyróżniającym.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 11.04.2019 09:32:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć