extra-foto.com.pl

Uniwersalny centralny zamek

Sposób zabezpieczenia samochodu wpływa na komfort jego użytkowania. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest uniwersalny centralny zamek, który pozwala przy użyciu jednego przycisku zaryglować wszystkie drzwi. Z łatwością dopasujemy go do większości popularnych modeli samochodów.

Uniwersalny centralny zamek – elementy zestawu

Producenci wychodzą na przeciw potrzebom kierowców. W internecie szybko odnajdziemy zestaw, który pozwoli wyposażyć nasze auto w to urządzenie. Znajdziemy w nim wszystko, co jest potrzebne do montażu, wraz z instrukcją krok po kroku. W przypadku pilotów z kluczem (tzw. scyzoryki) należy pamiętać o dopasowaniu jego grotu do zamka i stacyjki w naszym aucie. Centralka zamka często wyposażona jest w dodatkowe złącza, które pozwolą rozbudować w późniejszym czasie instalację o np. alarm.

Najważniejsza jest niezawodność

Kupując produkt tego typu zwracamy szczególną uwagę na opinie dotyczące jego niezawodności. Awaria zamka jest bardzo dużym problemem, jeśli pozostawiamy auto na ogólnodostępnym parkingu. Na szczęście uniwersalny centralny zamek jest testowany w procesie produkcji oraz podczas kompletowania zamówienia. Możemy być więc pewni jego jakości i sprawnego działania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 19.01.2019 05:08:08)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć