extra-foto.com.pl

Walizka GoPro

Walizka GoPro to profesjonalny pojemnik i ochraniacz zarówno na kamerę, jak i wszelkie inne akcesoria związane z ambitnym, ekstremalnym filmowaniem. Cała walizka jest utwardzona, aby doskonale znosiła drobne stłuczenia i obtłuczenia. Wewnątrz z kolei została wypełniona specjalną pianką, co gwarantuje, iż umieszczone w niej elementy nie będą się przesuwały. To zapewnia im trwałość i bezpieczeństwo.

Cały produkt został wykonany z najlepszych, dostępnych na rynku materiałów. Walizko GoPro może w razie potrzeby być użyta także w innych celach. W takiej sytuacji poszczególne wycięcia w piance można zapełnić wkładanymi kosteczkami, a w razie potrzeby całe wypełnienie można wyjąć. Walizka jest kompatybilna z większością kamer GoPro serii Hero 3. Inne też będą pasowały, ale przyleganie nie będzie aż tak dokładne.

Oferowany tutaj produkt to sama walizka GoPro. W cenę nie są wliczone poszczególne elementy, w które należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. Oprócz kamery, walizka ta pomieści także kable HDMI, dodatkowe obudowy, akumulatory zasilające, zewnętrzny ekran LCD oraz akcesoria montażowe, jak np. szybkozłączki, przeguby czy paski mocujące.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 28.06.2019 08:15:39)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć