extra-foto.com.pl

Wyświetlacze Raspberry Pi

Raspberry Pi to jeden z najpopularniejszych i najtańszych minikomputerów, który jest scalony na jednej płytce drukowanej. Jego koszt to około 35 dolarów. Raspberry Pi jest często używany do celów edukacyjnych i do rożnych projektów. Jest więc idealnym minikomputerem zarówno dla użytkowników zaawansowanych jak i dla początkujących.

Znacznym ułatwieniem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Raspberry Pi jest dostosowany do niego wyświetlacz. Na rynku znajduje się wiele wyświetlaczy do tego urządzania jednak oczywiście najlepiej sprawdza się wyświetlacz, który jest na stałe dołączony do Raspberry Pi – dzięki niemu urządzenie jest jak najbardziej mobilne.

Wyświetlacz Raspberry Pi posiada własną pojemność i występuje w wielu wersjach. Każdy z programistów może więc dostosować wyświetlacz pod swoje potrzeby.

Jeżeli chcesz zakupić wyświetlacz Raspberry Pi w atrakcyjnej cenie to zachęcamy do zapoznania się z wysokiej jakości sprzętem elektronicznym w internetowym sklepie Botland. Jest to jeden z najpopularniejszych sklepów z elektroniką i wiodący sprzedawca minikomputerów i akcesoriów do Raspberry Pi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 14.03.2018 16:54:33)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć