extra-foto.com.pl

Zdjęcia obrotowe

Jaki format zdjęć jest coraz bardziej popularny jednak jeszcze nie wykorzystywany przez większość fotografów. Chodzi o zdjęcia obrotowe. Co takiego dają te zdjęcia i dlaczego zyskują z dnia na dzień na popularności?

Zdjęcia obrotowe zyskują na popularności ze względu na wciąż przybywającą ilość osób, które są użytkownikami internetu i decyzje zakupowe dokonują przez internet. Zdjęcia obrotowe są najlepszą formą do prezentowania produktów w internecie. Dzięki nim możemy zapoznać się dokładnie z oferowanymi towarami. Ogranicza to także znacząco ilość zwrotów w sklepach typu e-commerce. Dodatkową zaletą tego typu formy zdjęć jest możliwość ukazania przestrzeni. Świetnie sprawdza się to w branży związanej z nieruchomościami czy też w relacjach z targów, spotkać itp.

Na podstawie badań można stwierdzić, iż zdjęcia obrotowe cieszą się dużo większą wiarygodnością od tradycyjnych zdjęć, a także świadczą o dużo większym prestiżu firmy w oczach klientów i kontrahentów.

Jeżeli chcesz wykonywać zdjęcia obrotowe w wysokiej jakości i minimalizować koszty to zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu E-trade, w którym znajdziesz stoły do wykonywania zdjęć 360 stopni. Zachęcamy!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 04.05.2018 22:48:45)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć