extra-foto.com.pl

Zestaw do tworzenia biżuterii b.toys b.eauty pops 275 elementów

Czy sprezentowanie małym dzieciom zestawów do samodzielnego tworzenia biżuterii to dobry pomysł? Postaramy się przedstawić zalety i wady takiego prezentu.

Najważniejszą zaletą jest wspieranie rozwoju dziecka, i to na wielu obszarach. Na przykład zestaw do tworzenia biżuterii b.toys b.eauty pops 275 elementów, dostępny między innymi w sklepie zabawkowym E-kids Planet, zawiera aż 275 elementów. Dziecko, tworząc własną biżuterię, łączy poszczególne elementy ze sobą, a tym samym ćwiczy sprawność palców. Taka zabawa to doskonałe przygotowanie na późniejszą naukę pisania. Dodatkowo, samodzielne składanie biżuterii wspomaga rozwój logicznego myślenia. Nie wszystkie elementy bowiem pasują do siebie, trzeba znaleźć dwie pasujące części.

Jakie wady posiada zestaw do tworzenia biżuterii b.toys b.eauty pops 275 elementów? Przede wszystkim, należy pamiętać, że nie jest to zabawka odpowiednia dla wszystkich dzieci. W zestawie znajduje się wiele małych elementów, dlatego przeznaczony jest on dla dzieci powyżej 5 roku życia. Wiąże się to również z poziomem rozwoju malucha. Składanie biżuterii nie może być dla niego zbyt trudne, żeby się szybko nie zniechęcił nowa zabawką.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 22.05.2019 23:00:40)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć